ЯНТРА
ГАБРОВО
Малките лъвчета на Янтра от отбора на Даниел Христов (Футбол 11) ще вземат участие в поредното издание на турнира „Трявна къп“. Надпреварата ще се проведе от 1-ви до 5-ти април в съседния град.
Габровските момчета ще участват в спора за призовите места при родените 2009 година заедно с още седем тима. В първата фаза отборите са разделени на две групи. Момчетата на Даниел Христов са в група „Б“, където са също съставите на Ботев (Пловдив), Ботев (Враца) и Пирин (Благоевград). В група „А“ ще премерят сили Славия (София), Звезденбург (Бургас), Чавдар (Етрополе) и Монтана.
В събота Янтра ще играе с Ботев (Враца) сутринта и с Ботев (Пловдив) следобед. В неделя е третият мач на нашите момчета в групата – срещу Пирин.
Класиралите се на първо и второ място в двете групи, ще участват в полуфиналите, а останалите тимове ще спорят за разпределението на местата от пето до осмо. Срещите от втората фаза са в понеделник и вторник.
Двубоите ще се играят на централния и помощния терен на стадион „Ангел Кънчев“, както и на терена в Плачковци.
| КЛАСИРАНЕ | |||
| 1 | ![]() | Дунав (Русе) | 47 |
| 2 | ![]() | Фратрия (Варна) | 41 |
| 3 | ![]() | Янтра (Габрово) | 34 |
| 4 | ![]() | Вихрен (Сандански) | 33 |
| 5 | ![]() | ЦСКА II (София) | 29 |
| 6 | ![]() | Пирин (Благоевград) | 24 |
| 7 | ![]() | Локомотив (ГО) | 24 |
| 8 | ![]() | Черноморец (Бургас) | 23 |
| 9 | ![]() | Лудогорец II (Разград) | 23 |
| 10 | ![]() | Миньор (Перник) | 22 |
| 11 | ![]() | Етър (В.Търново) | 22 |
| 12 | ![]() | Спортист (Своге) | 20 |
| 13 | ![]() | Хебър (Пазарджик) | 19 |
| 14 | ![]() | Марек (Дупница) | 17 |
| 15 | ![]() | Спартак (Плевен) | 13 |
| 16 | ![]() | Севлиево (Севлиево) | 13 |
| 17 | ![]() | Беласица (Петрич) | 11 |
| Резултати | Таблица | ||